DNH kunstveiling

Fred Eerdekens: Show don't tell, 2018
Eindigt over: 130 dagen 10 uren 24 minuten 17 seconden geleden
€1,500.00

Dit kavel is verkocht aan Jo Lijnen - Release voor €1,500.00 .

Fred Eerdekens: Show don’t tell, 2018
gesigneerd/ingekaderd (wit)
aquarel op papier
afmetingen: 34 x 42 cm